Szállj költemény, szólj költemény

Az Újpesti Kulturális Központ és Ifjúsági Ház idén is meghirdette a „Szállj költemény, szólj költemény” című képzőművészeti pályázatot (1-12. osztályos) tanulók számára.
Ez a verseny különböző művészeti ágak "összekapcsolása", az irodalom és a képzőművészet találkozása.
A versenyzők Erdős Virág, Parti Nagy Lajos, Simon Márton vagy Tóth Krisztina verséhez készíthettek illusztrációt, március 26-ig.

Négy tanulónk pályázott: Horváth Zsófia (9.A), Hanvai Kinga (11.G), Schlossinger Dorina és Farkas Angéla (12.P).
(A több, mint 100 pályázat közül) mind a négyük pályamunkája kiállításra került, ami nagy büszkeség nekik (és nekünk is) Kinga 2. helyezést ért el, Dorina 3. lett, Angéla pedig festészeti különdíjban részesült.
Gratulálunk lányok! Csak így tovább!

2024.04.02. · barpeter