Egészségnap 2024

Idén a hagyományos iskolai egészség projektnapunkat külső helyszínre, Vácra szerveztük.
A középiskolások (20 osztály, ~500 tanuló) a várost bebarangolva, tíz állomást érintve oldottak meg feladatokat, járták végig a város kulturális és nevezetes helyeit.
A helyszínekhez köthető feladatok között volt műveltségi, vidám, sport és az egészséggel kapcsolatos feladat is. A teljes megtett távolság 10-14 km volt (az egyéni útvonaltól függően)
Az állomásokat mindenhol két-három tanár koordinálta, az osztályfőnökök az osztályukkal haladtak.
A társaság két részletben, két vonattal érkezett a városba és mindenki más útvonalon teljesítette a távot. Az állomások:

A program főszervezői: Melisek-Rudolf Dóra, Somodiné Balázs Andrea, Szőkéné Halász Éva és Tóth Klára tanárnők voltak. Köszönjük a szervezőknek, a lebonyolítóknak és a résztvevőknek is!

2024.04.12. 16:00 · barpeter