Országos Csecsemő- és Kisdedgondozó Verseny, budapesti forduló

A 28. Országos Csecsemő- és Kisdedgondozó Verseny budapesti fordulóját - immár hagyományosan - a Kanizsayiban rendezte a Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezete.
Összesen 14 csapat mérte össze a tudását, négy gyakorlati és egy elméleti állomáson.
A versenyzők mindegyike komoly felkészültséggel és nagy lelkesedéssel vágott neki a veresenynek.
A megtiszteltetésen túl nagy öröm volt a mai verseny, hiszen az erős mezőny dacára az első két helyen a Kanizsay két csapata végzet!

Az 1. helyen a 12.AB csapata, a Ballagó Babások, (a képen balról jobbra) Karászi Zina, Lajosházi Edina és Kovács Letícia (felkészítő: Szőkéné Halász Éva tanárnő) 96%-os teljesítménnyel, arany minősítést szereztek;
A 2. helyen a 11.C csapata, a Zsebibabák, (szintén a kép szerint) Lach Dzsenifer, Püspöki Doroti és Huszti Nikolett (felkészítő: Incze Gabriella tanárnő), akik 95%-os teljesítménnyel szintén arany minősítést kaptak.

Gratulálunk, lányok (és tanárnők :-) a gyönyörű eredményhez és izgatottan várjuk a folytatást, az országos döntőt!

Iskolánk nemcsak a helyszínt biztosította a versenyhez, hanem a szervezésben is részt vettünk. A 9.B, 10.A, 10.C és 11.C osztály tanulói sokat segítettek a verseny folyamán.
Szervezésért, lebonyolításért köszönet illeti Kovácsné Horváth Andrea tanárnőt és Somodiné Balázs Andrea igazgatóhelyettes asszonyt.

2024.04.22. 18:00 · barpeter